Rekonstrukce bytových jaderProvádíme rekonstrukce bytů

Jak postupovat
Zákazník si dohodne schůzku se zástupcem společnosti M-STAV HK. Ten na místě rekonstrukce zaměří bytové jádro určené k přestavbě a zaznamená požadavky zákazníka. Podle takto získaných informací M-STAV HK vypracuje a předá zákazníkovi základní cenový návrh. Po vyhodnocení návrhu se klient spojí s jednatelem společnosti a dohodnou podrobnosti – termín rekonstrukce, podepsání smlouvy, předání dokladů potřebných k vydání stavebního povolení (pokud je potřeba). V případě potřeby M-STAV HK zajistí vypracování statického posudku či vydání stavebního povolení.

Potřebujeme
Doklady potřebné k rekonstrukci: Souhlas vlastníka domu ke stavebním pracem.

Doporučujeme
Zajištění grafického návrhu koupelny u dodavatele keramických obkladů a dlažeb podle vámi dodaných rozměrů. Počítačový návrh vám umožní nahlédnout do vaší nové koupelny a podstatně vám usnadní výběr a uspořádání obkladů, dlažby, vany, umyvadla a dalších doplňků podle vašich představ. Získáte tak i přesný rozpis materiálu a informaci o ceně. Po dlouholetých zkušenostech doporučujeme prodejce: MELANGE PLUS, Předměřice nad Labem, tel.: 495 581 296, 495 582 596, SIKO - koupelny, Opatovice n.L., tel.: 466 799 555 nebo Stavební keramika, pobočka Hradec Králové, Pražská 691, tel: 608 711 321, 724 665 622, 775 126 493 Od výrobce nové kuchyňské linky byste měli zjistit přesné informace o umístění digestoře a jiných vývodů, případně je upřesnit podle svých požadavků.

Před zahájením rekonstrukce požadujeme
vyklizení bytu nebo jeho části určené k rekonstrukci uzamčení nevyklizených místností a jejich zabezpečení proti průniku prachu (např. přelepením škvír páskou) zabezpečení předmětů ponechaných v prostoru rekonstrukce proti poškození vyvěšení stavebního povolení nebo oznámení o provádění stavebních prací v den zahájení rekonstrukce předání čtyř sad klíčů od bytu a od vchodových dveří do domu pověřenému zástupci společnosti M-STAV HK

Podrobný časový rozpis prací

  • 1. den - pondělí Přibližně v 7 hodin zahájíme demontáž starého jádra, elektrikáři odpojí rozvod elektřiny, instalatér demontuje starý rozvod vody a namontuje provizorní kohout. Následuje odvoz demontovaného jádra na ekologickou skládku a založení nového zdiva do výšky zhruba dvou metrů.
  • 2. den – úterý Dokončení zdiva, jeho zabroušení a podrovnání stěn.
  • 3. den – středa Hrubé rozvody elektřiny, vody, odpadu, plynu.
  • 4. den – čtvrtek Zahození rýh po rozvodech, penetrace zdiva, zpevnění zdiva pomocí perlinky a lepidla, osazení rohů s perlinkou, úklid pracoviště.
  • 5. den – pátek Štuková omítka, obklady.
  • 6. den – pondělí Štuková omítka, obklady, osazení a podezdění vany, montáž odvětrávacích trubek.
  • 7. den – úterý Sádrokartonový podhled, obklady a štuky.
  • 8. den – středa Dokončení obkladů a štukových omítek, samonivelační stěrka pod dlažbu.
  • 9. den – čtvrtek Pokládka dlažby, dokončovací práce.
  • 10. den – pátek Spárování dlažby, kompletace elektřiny, montáž umyvadla, WC a baterií.