Reference

Penzion nad Oborou


Typ služeb
Rekonstrukce příměstského statku

Popis
Značně zchátralý rozlehlý statek z 19. století majitel přestavěl na penzion. Projektant se rozhodl zachovat původního ducha rodinné usedlosti a jít cestou citlivé rekonstrukce s využitím kvalitních přírodních materiálů. Vnější podoba budov tak zůstala v podstatě zachována, využití interiérů se ale zcela změnilo. V přízemí hlavní budovy jsou recepce s halou, bar, salonek, sauna a technické zázemí, ve dvou nadzemních podlažích je čtrnáct dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. V protější hospodářské budově vznikl sál pro čtyřicet osob vybavený konferenční technikou. V areálu je parkoviště i špičkový tenisový kurt.

Rekonstrukce Trelleborg


Typ služeb
Rekonstrukce školícího centra

Popis
V třípodlažním objektu s ocelovým skeletem ze 70. let minulého století, který byl dosud využíván jako hospodářská a kancelářská budova s ubytovnou, byly část prvního patra a vstupní část přízemí vyčleněny pro vznik podnikového školicího centra. Kvůli přesunu části ubytovací kapacity do druhého patra bylo třeba v tomto podlaží rekonstruovat sociální zařízení tak, aby odpovídalo nové ubytovací kapacitě. Pro školicí centrum byly vybudovány tři učebny s možností propojení, šatna a sociální zařízení. Celý objekt byl zateplen a byla v něm vyměněna okna i prosklené vstupní stěny tak, aby splňovaly tepelně technické požadavky.

Revitalizace bytového domu


Typ služeb
Přestavba a revitalizace bytového domu

Popis
stavební úpravy stávajícího bytového domu směřované převážně do obvodových konstrukcí stavby – obvodové zdivo, konstrukce balkonových podest a konstrukce balkonového zábradlí, stříšek nad balkony, vnitřních konstrukcí podhledů stropu nad 1.PP a zateplení šikmé roviny střechy objektu.

Rekonstrukce vily


Typ služeb
Kompletní rekonstrukce vily Roberta Schmidta

Lokalita
Hradec Králové

Popis
Koncem prvního desetiletí nového 20. století přistoupil ke stavbě vlastní vily majitel jedné z nejvýznamnějších a zároveň největších stavebních firem na Královéhradecku, ing. Robert Schmidt. Modernisticky laděný dům, situovaný na samém rozhraní tehdy samostatných měst Hradce Králové a Pražského Předměstí.

Přestavba usedlosti


Typ služeb
Přestavba usedlosti na pension

Lokalita
Hubíles

Popis
Stavební úprava a rekonstrukce stájí s bývalým vejminkem a stodolou, která je součástí areálu statku.

Rekonstrukce a přestavby


Typ služeb
Rekonstrukce bytových jader a přestavby bytů

Lokalita
Hradec Králové

Popis
Firma provádí veškeré stavební práce, na zmodernizování vašho nového bydlení.

Rekonstrukce domů


Typ služeb
Rekonstrukce rodinných domů

Lokalita
Hradec Králové

Popis
Firma provádí veškeré stavební práce, na zmodernizování vašho nového bydlení.